Services

What We Do?

Panele podłogowe
Centrum Paneli i Drzwi, to idealne miejsce, w którym Państwo, mogą wybrać odpowiednie panele dla swoich czterech kątów! Dysponujemy licznymi kolekcjami z gatunku struktur synchronicznych. Posiadamy bardzo wiele zróżnicowanych rodzai paneli podłogowych. Oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i najlepsza cena! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
View Details
Drzwi wewnętrzne
Są to drzwi przylgowe i bezprzylgowe wykonane w większości w technologii ramiakowej, poprzez to są stabilniejsze i masywniejsze. Oferujemy drzwi najlepszych marek takich producentów jak: DRE, POL-SKONE, ERKADO, VASCO. Posiadamy również drzwi wewnątrzklatkowe.
View Details
Drzwi zewnętrzne
Drzwi drewniane zewnętrzne, charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Oferujemy drzwi marki Derpal. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane sąnaturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.
View Details
Deska barlinecka
Drewno cenione jest jako materiał meblarski od wieków. Jego zalety można wymieniać bez końca. Do najważniejszych należą udowodnione właściwości antybakteryjne, co jest szczególnie ważne, gdy w domu mieszka osoba zmagająca się z alergią. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że deski z drewna litego są ekologiczne, całkowicie przyjazne człowiekowi i środowisku. Poza tym są ciepłe w dotyku, niezwykle stabilne, wytrzymałe oraz można je odnawiać. Centrum Paneli i Drzwi dysponuje doskonałej jakości Litym Drewnem.
View Details
Karnisze
Współpracujemy z producentem karniszy Sława. Są to karnisze metalowe galwanizowane, z możliwością montowania zarówno do ściany, jak i do sufitu. Mogą być pojedyncze lub podwójne. Oferujemy także wysokiej jakości szyny sufitowe PCV.
View Details
Żaluzje i rolety
W zabieganej codzienności, po powrocie do naszych domów, nie ma nic bardziej cennego jak poczucie prywatność. Istotnym elementem każdego okna stają się więc żaluzje i rolety. Liczne wzory, typy, gama zastosowań, a nawet rodzaje sterowań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
View Details